روش کار ایران توبی

کد مطلب : 2524 اسفند 1398 مقالات

نمایشگاه آنلاین ایران توبی براساس جستجوی کالا طراحی شده است .تولید کنندگان میتوانند،شرکت و محصولات خود را با تمام جزییات در پنل اختصاصی خود ، به مخاطب معرفی کنند. در ایران توبی بازاریابی با استفاده از ابزارهای آنلاین و آفلاین بصورت عمومی انجام میشود ‎

 

پنل به دو صورت در اختیار تولید کنندگان قرار میگیرد:

1)اکانتی

پنل اختصاصی در مدت زمان معین (مشابه غرفه نمایشگاهی )به صورت اجاره در اختیار تولید کننده قرار می گیرد .و تولید کننده از همه ابزارهای ایران توبی استفاده میکند .در این روش بازاریابی ایران توبی بصورت عمومی خواهد بود .برای بخش فارسی ایران توبی بنابه درخواست تولیدکننده دوره تست درنظرگرفته میشود . برای شرکتهای دانش بنیان ونوپا شرایط ویژه در نظر گرفته خواهد شد.

 

2)سهم ازفروش

در این روش مجموعه ایران توبی توسط واحد بازاریابی خود اقدام به فروش محصولات تولیدکننده دربازارداخلی و بین المللی می نماید و در مقابل، تولید کننده درصدی از فروش را طبق قرارداد به ایران توبی پرداخت میکند.مشخصات کالاکه در سایت فارسی قرار داده شده توسط ایران توبی به زبانهای مورد نیازبصورت اختصاصی ترجمه میشود. در این روش منحصرا اطلاعات تماس ایران توبی در پنل شرکت درج میشود.

چناچه هرزمان تولید کننده تمایل به تغییر قرارداد ازاکانتی به درصدی یا بالعکس داشته باشد محدودیتی ندارد.

بازاریابی عمومی ایران توبی هر نوع تبلیغات آفلاین و آنلاین مانند تولید محتوی در اینترنت وشبکه های اجتماعی،فکس و ایمیل به اتاق های بازرگانی وبازرگانان داخلی و خارجی و...را در بر میگیرد.

ممکن است تولید کننده یامشتری یک محصول در ایران توبی مشتری بالقوه کسب و کاری دیگردر ایران توبی  باشد.

اشتراک گذاری
Scroll