تبلیغات آنلاین چیست؟

کد مطلب : 1823 آبان 1398 مقالات

تبلیغات آنلاین شامل کلیه کانالهای دیجیتالی و مبتنی بر اینترنت است که به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا با پیام رسانی خود به مخاطبان گسترده ای برسند. ‎

 


تبلیغات آنلاین چیست؟

تبلیغات آنلاین شامل کلیه کانالهای دیجیتالی و مبتنی بر اینترنت است که به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا با پیام رسانی خود به مخاطبان گسترده ای برسند. این کانال ها شامل موارد زیر است:

وب سایتها

رسانه های اجتماعی

تبلیغات موبایل

بازاریابی موتور جستجو

بهینه سازی موتور جستجو


پست الکترونیک

مؤلفه اصلی تبلیغات آنلاین این است که از فناوری (و به ویژه اینترنت) به عنوان وسیله ای برای جستجو و ارائه کالا استفاده می کند.
تبلیغات آنلاین از منابع دیجیتال برای ارائه تبلیغات استفاده می کند.
تبلیغات آنلاین دنیای امکاناتی را برای افرادی که سعی در تبلیغ دارند ، به ویژه برای مصرف کنندگان در گروههایی که در جستجوی اینترنت ، خواندن رسانه های اجتماعی(مانند واتس اپ یا تلگرام) و بررسی وب سایت های مختلف بسیار فعال هستند ، فراهم کرده است.می توانید هنگام تماشای یک فیلم ، بازی کردن در تلفن هوشمند خود یا جستجوی چیزی در Google ، یک تبلیغ آنلاین را مشاهده کنید.
مزایای تبلیغات مبتنی بر اینترنت برای صاحبان مشاغل بیشمار است. اول ، این گزینه بسیار ارزان تر از کانال های تبلیغاتی سنتی است. یک تجارت می تواند با هزینه کم، آگهی آنلاین در رسانه های اجتماعی ایجاد کند و به چند صد یا هزار نفر برسد. در حقیقت ، تبلیغات به ازای هر کلیک ، که تبلیغات شما را در صدر نتایج موتور جستجوگرهای مرتبط قرار می دهد ، تنها با کلیک بر روی تبلیغ ، هزینه تبلیغ را می پردازید.
تبلیغات آنلاین همچنین از طریق ابزارهای تحلیلی ، اندازه گیری عظیمی را ارائه می دهد که نشان از ویژگیهای افرادی که در جستجوی کالای تولیدی شما هستند ، به شما ارائه دهد. و سومین مزیت تبلیغات آنلاین افزایش هدفگذاری است . یعنی اینکه بتوانید با پیام رسانی خود مصرف کنندگان خاصی را که می خواهید به آنها برسید انتخاب کنید‌.

اشتراک گذاری
Scroll